wtorek, 17 marca 2009
poniedziałek, 16 marca 2009
sobota, 14 marca 2009
Sprzedam projekt ...
Uwaga ! Uwaga ! Tak jak napisałam w temacie sprzedam projekt (mój projekt).narazie jest cena 3+1
ale moge ja zmiejszyć do 2+1. Sprzedaje na koncie MC--HM

...

Czyżby Syardoll nie miał pomysłów na nowy krój ubrań.? ;/ Wstawiłam dla porównania starsze siuszki z nowymi. Niektóre można już kupić.
czarny i biały



Na stardoll panuje nowa moda "biało-czarni". Ciuszki są nawet spoko. ;)
Pojawiła się także nowa ubieranka: "White and Black". Dollka w swojej szafie ma tylko białe i czarne ubranka. ^^
sobota, 7 marca 2009
New Magazyn
Wiem że dawno nie pisałam i teraz napisze szybko bo mi sie bardzo spieszy że właścicielka nowego magazynu zapowiada dużo ciekawych i atrakcyjnych artykułów w nowym magazynie, który nosi nazwę "Design". Nie wiem kiedy ukaże się pierwszy numer, ale na pewno Was poinformuję. Tymczasem tutaj macie adres do wspomnianego magazynu: www.magazine-design.blogspot.com
Subskrybuj:
Posty (Atom)













