CG Kwietnia

wtorek, 17 marca 2009

Czrno białe wnetrze

Mie się nawet podoba te wnętrze, chociasz troche drogie :(

poniedziałek, 16 marca 2009

New ciuchy

Dziś do starplazy wrzucili te oto ciuszki ;)

Na dzień św. Patryka




Powtórzyli skrzydła,buty i zieloną bluzkę:/Stardoll nie ma już pomysłów.

sobota, 14 marca 2009

Sprzedam projekt ...


Uwaga ! Uwaga ! Tak jak napisałam w temacie sprzedam projekt (mój projekt).narazie jest cena 3+1
ale moge ja zmiejszyć do 2+1. Sprzedaje na koncie MC--HM

Co to ?




Stardoll juz nie wie co wymyślić, moze mu sie to podoba ale mi zbytnio nie

Stardoll w sieci





W zakładce "Stardoll w Sieci" zobaczymy magazyn prowadzony przez Callie.Stardoll pt.: "STYLE Magazine". Postawiły się już 3 takie "gazety". Artykuły niestety są po Angielsku. Wstawiłam tylko pierwsze strony magazynów.

Nowe Zakładki



W magazynie Stardoll pojawiły się dwie nowe zakładki [podkreślone]. W "StarBloggers" zamieszczone są artykuły użytkowników. ;)

...


Czyżby Syardoll nie miał pomysłów na nowy krój ubrań.? ;/ Wstawiłam dla porównania starsze siuszki z nowymi. Niektóre można już kupić.

czarny i biały






Na stardoll panuje nowa moda "biało-czarni". Ciuszki są nawet spoko. ;)
Pojawiła się także nowa ubieranka: "White and Black". Dollka w swojej szafie ma tylko białe i czarne ubranka. ^^

sobota, 7 marca 2009

New Magazyn

Wiem że dawno nie pisałam i teraz napisze szybko bo mi sie bardzo spieszy że właścicielka nowego magazynu zapowiada dużo ciekawych i atrakcyjnych artykułów w nowym magazynie, który nosi nazwę "Design". Nie wiem kiedy ukaże się pierwszy numer, ale na pewno Was poinformuję. Tymczasem tutaj macie adres do wspomnianego magazynu: www.magazine-design.blogspot.com