Aby dostać darmową sukienkę barbie należy:
1. Wejść na stronę proxeye.com
2. Wpisać w białym pasku stardoll.com
3. Odznaczyć pierwszy punkt i kliknąć "Browse"
4. Logujemy się na konto i wchodzimy do Cinema.
5. Wyłączamy i wchodzimy na "normalny" Stardoll.
Przy lustrze będzie czekać sukienka.
środa, 18 lutego 2009
Darmówki aż 3 !!!
sobota, 14 lutego 2009
Projekty do kupienia
Na koncie MC--HM mam nowe projekty ale jeszcze nie w sprzedaży najpierw musze wiedzieć czy wam się podobają i za ile byście je kupili (napiszcie w komentarzu a teraz dam fotke projektów)

A na drugim koncie mmchmm mam do sprzedania inne ciuchy zerknijcie na fotke ponizej i powiedzcie co wam sie podoba i za ile byscie to kupili (sprzedam nawet za najnizsza cene).

A na drugim koncie mmchmm mam do sprzedania inne ciuchy zerknijcie na fotke ponizej i powiedzcie co wam sie podoba i za ile byscie to kupili (sprzedam nawet za najnizsza cene).
piątek, 13 lutego 2009
czwartek, 12 lutego 2009
środa, 11 lutego 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)








![[valenti.bmp]](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEglmXcGK5k9yr_b-nIqGfZfUB50xt9l4_oZyBbpKbfv7ALSAFqfhrmoGEJHUK94ZKktU8gQ0utHriZx2a2P0sU2pMRylrNeMAAZ4BYqPfz0W_XkfVbmSNcp_Cauu1kS-pEXqBsHbm25H5Iz/s1600/valenti.bmp)


