CG Kwietnia

środa, 18 lutego 2009

Darmowa Barbe (sukienka) !

Aby dostać darmową sukienkę barbie należy:
1. Wejść na stronę proxeye.com
2. Wpisać w białym pasku stardoll.com
3. Odznaczyć pierwszy punkt i kliknąć "Browse"
4. Logujemy się na konto i wchodzimy do Cinema.
5. Wyłączamy i wchodzimy na "normalny" Stardoll.

Przy lustrze będzie czekać sukienka.

Darmówki aż 3 !!!

Na stardoll pojawiły się trzy darmówki, w tym (uwaga, tu panowie się ucieszą) darmowa koszula męska. Oprócz owej koszuli pojawiła się również darmowa, czarna bluzeczka i poduszka w kwiaty.
Sklep stardoll, 3 strona

Sklep stardoll boys, 2 strona

Minishop, sklep Roots, 1 strona

sobota, 14 lutego 2009

Projekty do kupienia

Na koncie MC--HM mam nowe projekty ale jeszcze nie w sprzedaży najpierw musze wiedzieć czy wam się podobają i za ile byście je kupili (napiszcie w komentarzu a teraz dam fotke projektów)


A na drugim koncie mmchmm mam do sprzedania inne ciuchy zerknijcie na fotke ponizej i powiedzcie co wam sie podoba i za ile byscie to kupili (sprzedam nawet za najnizsza cene).

piątek, 13 lutego 2009

[valenti.bmp]
Taką szminkę można dostać dziś w starplazie i jutro.
Nie jest tylko dla superstar tylko dla wszyskich.

ELLE

czwartek, 12 lutego 2009

Wnetrze

Oto nowe wnetrze

[interior.jpg]

Szmata :)


Mi się nie bardzo podoba ,bo wyglada jak jakas pidzama i do tego jeszcze obdarta.
Piszcie czy wam sie podoba

środa, 11 lutego 2009

Wielka WYPRZEDAŻ

Podoba się coś z ciuchów? Mogę sprzedać a cena do uzgodnienia. Napiszcie w komentarzach co wam się podoba i za ile mniej więcej chcielibyście to kupić. :)

Jest ! ! ! ! !

Jest już LE ! ! ! ! ! ! !


HUrrrrraaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znowy nowe ubrania



Te ubrania wkrótce pojawią się w Strplazie. Prawdopodobnie to nowa kolekcja LE. Oprócz tego osoby które kupiły coś z 1 kolekcji LE dostały naszyjnik.