CG Kwietnia

środa, 29 kwietnia 2009

CG oraz sceneria


CG 30 kwietnia zostaje Zabawna_xD 




Gratulacje !  
Ostatnio zastanawiałam się czy nie zrobić CG tygodniowej i dlatego bardzo prosze o wasze zdanie.


Jeszcze dzisiaj (może zaraz) zrobię pokaz wszystkich CG z kwietnia.
Aha pojawiła się też nowa sceneria i nowe ciuchy, które już były w starplaza.


Spoilery z FINAŁEM

Pojawiły się nowe spoilery z finalem 30-tu milionów uczestników na stardoll oraz nowy prezent za 1 sd nie dla ss (nie zamieszczem fotki bo chyba każdy wie o jaki prezent chodzi).


wtorek, 28 kwietnia 2009

DKNY ?

Przeczytałam na jednym z blogów że ta kolekcja DKNY będzie nowa (nie pamiętam adresu bloga). Jeżeli to prawda to musze powiedzieć że jest fajna oby tylko nie była za droga :)
[2240529397_90e1b7b885.jpg]

CG 29 kwietnia zostaje justysia033



Gratulacje!

i tak jak codziennie mówie Zapraszam do zgłaszania się na jutro :)

DZISIEJSZE Spilery


poniedziałek, 27 kwietnia 2009

CG

CG 28 kwietnia zostaje AgA005



Gratulacje !  
Zapraszam do zgłaszania się na jutro.

Przypominam że jeżeli ktoś już wygrał CG to może się zgłosić dopiero za DWA TYGODNIE .

Spoilery

niedziela, 26 kwietnia 2009

CG

CG 27 kwienia zostaje Lolopoprock 


Gratulacje ! (przepraszam że nie zrobie tego jutro ale jutro nie bende miała czasu.) te osoby które zgłosiły się na jutro mogą się jeszcze raz głosić na 28 kwietnia.

Zapraszam do zgłaszania ! 





PS. Zapraszam też do clubu który stworzyłam na koncie MC--HM    nazywa się HarajukuGirl 

Nowe farby















Oto nowe jacent i musze powiedzieć że są do siebie podobne. Jeden jest dla ss, HB oraz  kosztuje 8 sd, natomiast drugi jest z 3-cich urodzin, nie dla ss i kosztuje o połowe taniej 4 sd.

CG


CG 26 kwietnia zostaje Annn_ja 




Gratulacje! Zapraszam do zgłoszenia się na jutro (27 kwietnia)