
CG 30 kwietnia zostaje Zabawna_xD
Gratulacje !
Ostatnio zastanawiałam się czy nie zrobić CG tygodniowej i dlatego bardzo prosze o wasze zdanie.
Jeszcze dzisiaj (może zaraz) zrobię pokaz wszystkich CG z kwietnia.
Aha pojawiła się też nowa sceneria i nowe ciuchy, które już były w starplaza.






![[2240529397_90e1b7b885.jpg]](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEic7BM3edAeaucNkzgGjFd7WXeKFnyW6TtN-koEgKzlSPRN87BERL9jV_C1A7XMpP0tmFdj2RxC5YFi_M8q0D8i6Z0scfHcmEyJMO28_Edn7Jd1MRgG9RDrmDU5yqL1O1kHTnfc7ze75JU/s1600/2240529397_90e1b7b885.jpg)








